Yoko Design svačinový těsnící box černý 1000 ml

Box na jídlo Yoko Design černý 1000 ml. Atraktivní box na jídlo od francouzského výrobce Yoko Design je dobře vybavený nejen pro jídlo do školy, ale i do práce nebo na výlety...
Doporučená nabídka SANOMED, spol. s r.o.

Skladem • 1 varianta65 Kč99 % • 2 455 recenzíDalší informace

pro kluky
Materiál
plastové

• , zakoupeno v na svačinu

• Design vyobrazený u produktu mě zmátnul, takže když mi zboží došlo byl jsem překvapen že to není přesně to co jsem očekával.Krabička na svačinu převázaná gumou od trenýrek za 300 Kč !!! Hodně drahá věc, když podobná u Vietnamci stojí 49Kč
  • , zakoupeno v krabickyshop.cz

Určení
pro kluky
Materiál
plastové

Box na jídlo Yoko Design černý 1000 ml.

Atraktivní box na jídlo od francouzského výrobce Yoko Design je dobře vybavený nejen pro jídlo do školy, ale i do práce nebo na výlety. Krabička bez BPA je vyrobena z materiálu bez zápachu a chuti. Silikonové těsnění integrované ve víku pevně uzavírá krabičku a jídlo tak zůstane čerstvá a chutná. Tento box má uvnitř vyjímatelnou přepážku, která od sebe oddělí různé druhy jídla. Nylonový elastický pásek zajišťuje optimální uzavření boxu. Nádoby dobře těsní díky silikonovému těsnění. Po použití krabičky snadno umyjete v ruce nebo v myčce na nádobí. Jídlo můžete ohřát přímo v krabičce a to díky vzduchovému ventilu pro odvádění páry.

Základní přednosti boxu na jídlo od Yoko Design: vnitřní vyjímatelná přepážka vzduchový ventil pro odvádění páry silikonové těsnění nylonový elastický pásek na uzavírání bez BPA vhodný do mikrovlnné trouby, lednice i mrazáku lze mýt v myčce na nádobí

• rozměry: 19,5 x 12,2 x 6,8 cm
  • objem: 1 l

• , zakoupeno v krabickyshop.cz

• elegantní
    • dobře těsní
    • lehký
    • jde mýt v myčce

• , zakoupeno v MALL.CZ

Box je super akorát jsem si objednala jinou barvu než mi byla doručena. Nikdo se neozval, že černá je například vyprodaná a proto došlo k výměně. Jinak ok.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Cool design