Nejnovější recenze ze sekce Boxy na svačinu

Ověřený zákazník Testuj.to Lucia

• Barevnost
  • Vidlička
  • Flaška
  • Víko

Je krásně barevný. Svačinovyl box je uvnitř dobře řešený a je skvelé, že je součástí i vidlička, která se akorát hodí svojí velikostí do dětských ručiček. Jako další plus vidím i odebíratelné víko které se během jídla nezavírá. Vše je praktické včetně flašky. Malá je nadšená a jist ji baví

Ověřený zákazník Testuj.to Katina

• Praktičnost
  • Láhev neteče
  • Krabička s přihrádky
  • Stejný motiv - dítě si lehce pozná co je jeho
  • Boží vidlička ke krabičce

Úžasná krabička s parádní lahví ve stejném motivu, což je pro děti perfektní na rozeznáni. Praktické složení krabičky a skvělé řešení uzávěru lahve naprosto doporučuji! Krabicka je rozdělena do 3 přihrádek a nebo nemusí být, dokonce je k ní mini vidlička! Láhev těsní a je akorát do ruky.

b.box svačinový box velký lilac pop

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• Snadná údržba
  • Jednoduche ovládání
  • Pořizovací cena je vyšší

Svacinovy set MEPAL je skvělá kombinace praktického a designového zapracování. Jednoduché ovládání které bezproblemu zvládne i malé dítě. Box má praktickou vyjímatelnou přihrádku na ovoce nebo zeleninu. Marvelovsky design je skvělým bonusem. Nevýhoda může být vyšší pořizovací cena.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Velikost a obrázek

Svačinová láhev a svačinový box jsou skvělé. Dcerka si tuto láhev velmi oblíbila jak skrz pití, že se ji dobře pije tak skrz design. Je krásný, láhev se dobře čistí a není z ni cítit předešlý nápoj. Nechytá pachy. Boxik je též dobrý. Výborné jsou oddělené přihrádky. Boxik se též dobře myje. Jen je Škoda, že po otevření nedrží víko ale pouze se dá kompletně oddělat. Jinak ta sebe a dcerku mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Materiál
  • Lahev neteče, box krásně drží uzavřený
  • Rychlé mytí jak box tak láhev
  • Rozdělovací přihrádky a vidlička
  • Mohlo být trochu větší
  • Chybí lžička

Svačinkový box
Po otevření balíčku překvapení, že má navíc přihrádky, které jsou rozdělené a že si může dávat do jedné ovoce a do druhé třeba bombony, k tomu vidlička, akorát škoda, že není u toho lžička. Když se tam nechá všechny části, málo prostorů pro jidlo. Mohla být trochu větší neboli širší. Dobře se myje, materiál je super, skladování- při uzavření dobře drží.
Láhev
U syna zabodovala láhev, dobře se mu s ní pije. Udrží i teplé nápoje, dobře se myje

Ověřený zákazník Testuj.to Káťa

• Vzhled
  • Údržba
  • Netekoucí
  • Zavírání lahve
  • Víčko boxu, které se celé dá vyjmout a občas spadne dceři na zem

Skvělý set, praktický na cesty díky netekoucí láhvi a dělenému boxu s vidličkou uvnitř. Příjemná lahev jak do ruky tak do úst, dcerka je spokojená a nadšená ze vzhledu, který je barevný a nápaditý.
Jediný minus na láhvi je zavírání, chtě nechtě musí dcera zavřít pítko dlaní, na které jsou nečistoty a bacily, jelikož používá lahvičku hlavně venku, které při dalším pití jdou do pusy.
Box na svačinu by mohl být z jedné strany na pevno, jelikož dcera musí otevřít svačinu sama a víčko někdy celé spadne na zem. Ale to vychytáme.

b.box svačinový box střední modrý/šedý

• Krásny design
  • Praktické, vyndavací přihrádky
  • Odolnost proti nárazům
  • Zabezpečení proti rozlití
  • Pevný materiál, vhodný do myčky
  • Jednoduché plnění
  • Dost těžko jde vysunout pítko

Svačinový set pro děti Mepal Campus Spiderman je velice praktický, díky vyndavacím přihrádkám umožňuje rozdělit jídlo na více částí a poskytnout tak dětem pestrou stravu. Malá, lehká vidlička je tvarem přizpůsobená ručičce malého dítěte, manipulaci s ní snadno zvládnou i děti kolem jednoho roku. Velice vydařený a barevně pestrý design, který děti ihned zaujme. Box i lahev jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, odolné proti nárazu a jsou vhodné do myčky. Lahev se snadno plní, je zabezpečená proti rozlití. Systém, kterým se vysouvá brčko není přizpůsoben tomu, aby ho mohlo používat malé dítě, jde dost těžce zatlačit. Celkově set hodnotím velmi kladně.

Ověřený zákazník Testuj.to Marcela

• Jednoduchá obsluha
  • Odolnost
  • Vzhled
  • Nízká váha
  • Nezatěžuje životní prostředí
  • Miska nesmí do mikrovlnky
  • Pítko od lahve nelze čistit

Miska je jednoduchá, žádné složité otevírání. Nic složitého a není potřeba žádné síly. Obsluhu v klidu zvládá i dvouleté dítě. Přihrádky na ovoce jsou praktické a dítě má všechno rozdělené a vybere si přesně co chce. Miska se i myje perfektně, nemá totiž žádné zbytečné a nedostupné místa. U lahve je to maličko jinak, tam se pítko nedá nijak snadno rozebrat (alespoň jsem na to nepřišla). Přesto je opět lehce ovladatelná, dostatečně velká, veselá a lehká.
Všem doporučuji toto nadobí pořídit, protože 1. Nezatěžuje životní prostředí
2. Žádné svačinové pytlíky
3. Krásně vypadá

a firma vám pošle osobní poděkování, které minimálně vytvoří úsměv na tváři.

Ověřený zákazník Testuj.to Adéla

• Kvalitní zpracování a odolnost
  • Design
  • Praktičnost
  • Možnost mýt v myčce
  • Zatím jsem nenašla žádné zápory. Uvidime, zda obrázky vydrží i pravidelné mytí v myčce

Přehledný eshop, příjemné prostředí. Našla jsem, co jsem potřebovala a ceny vypadají taky velmi příznivě. Svačinový set je moc krásný, dcera je nadšená a navíc je bytelný, odolný a lze ho mýt v myčce. Pokud hledáte svačinový box pro děti, značku Mepal určitě doporučuji

Ověřený zákazník Testuj.to Edita

• praktický
  • barevný
  • kvalitní materiál

Svačinový set je vyroben z kvalitního nezávadného materiálu, snadno se používá. Je krásně barevný s motivem Spidermana. Může se mýt i v myčce na nádobí. Lahev má kvalitní uzávěr a vyskakovací víčko. Svačinový box praktické přihrádky a příbor. Skvělý pomocník na cesty, doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Linda

• Zavirani krabičky i lahvicky
  • Moznost mytí v mycce

Svacinovy set je nejen krásný, ale i prakticky. Mytí v myčce je bez problémů, obrázek I barvy drží. Zavírání jak u boxiku, tak u flasticky sikovne, praktické, zvládne i dítě a přesto bytelne, vydrží, nehrozí zničení častou nebo nesikovnou dětskou manipulaci.

Ověřený zákazník Testuj.to Romana

• neteče
  • zavírání
  • objem

Tento produkt jsme si doma okamžitě zamilovali. Desing je naprosto povedený. Láhev je lehká a co je velké plus, neteče. Vršek nikam nepřekáží, je i chráněn od zbytku věcí v batůžky. Rozdělení v misce je skvělá volba. Mohu aspoň nachystat i malé ovoce a zeleninu a nepomíchají se. Možná bych do budoucna uvítala láhev s větším objemem.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• pevnost
  • vzhled
  • rozdělovač vnitřní části boxu
  • vidlička
  • do lahvičky nelze dát perlivou vodu

Lahvička má tlačítko, díky kterému pítko samo vyletí ven. Toto je výborné, protože dítě netahá nic ven zubama. Box se dá dítětem též snadno otevírat. Mě jako rodiči se líbí, že je možné použít rozdělovač na potraviny, který jde ale i jednoduše vyndat (pro případ, že máte větší svačinu). Mytí boxu je jednoduché, u lahvičky bych doporučila nedávat žádné sladké pití a též je vše velmi jednoduché. Dítě oceňuje hlavně vzhled, který ho nadchnul. Za mě je fajn pevný materiál bez škodlivých látek.

Ověřený zákazník Folly Kamila

Zakoupeno v Folly

• bytelný plast
  • obrázek vypadá, že vydrží i denní myčku
  • pítko se dá cele rozebrat a umýt
  • bez BPA!
  • tělo láhve musím mýt v myčce - kvůli užšímu hrdlu se dobře nevypláchne

Doporučuji číst návody! Nejdřív jsem brblala, že jde pítko špatně umýt, pak jsem rozbalila příbalový leták a zjistila, že jde celé rozebrat! :-D

Ověřený zákazník Folly Val

Zakoupeno v Folly

• Pevný plast bez škodlivých materiálů.
  • Krabička rozdělená na několik dílků, ale je možné je i vyndat.
  • Tvrdé pítko, které nejde rozkousat.
  • Do lahve nejde dát perlivá voda.

Svačinový set, který neobsahuje škodlivé látky, které jsou běžně v plastech. Na první pohled to však nepoznáte. Školáčci tak nejsou mezi kamarády za "exota", který nosí do školy svačiny v nevzhledných bio materiálech.
Jsem nadšená, že se u tohoto výrobku pěkně zkombinoval vzhled i účel.

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• lehká váha
  • přihrádky v boxu
  • příbor
  • lahev těsní a neteče
  • zdravotně nazávadný materiál
  • mytí v myčce na nádobí

Hledala jsem svačinový box pro dcerku do první třídy a unicorn Mepal mě zaujal na první pohled, dcerka jásala. Ta ocení především design i holčičkám ve škole se moc líbí. Já preferuji především praktičnost a hlavně zdravotní nezávadnost, velikost a váhu produktů. Set nad míru splnil mé očekávání. Dcerka vše bez problémů otevře i zavře, nikde nic neteče. Bonus je mytí v myčce na nádobí. Super, doporučuji !

Ověřený zákazník Testuj.to Romana Nulíčková

Přidáno: 16. října 2022

• Motiv
  • Materiál
  • Systém otevírání

Box a láhev s motivem superhrdinů rozzáří oči každého malého dobrodruha, tak jako to bylo i u nás. U setu Mepal velmi oceňuji velikost láhve, která je tak akorát do dětské ruky. Snadné otevírání pítka pomocí tlačítka, které stačí zmáčknout a pítko vyletí nahoru. Objem 400ml je pro menší děti tak akorát, ale pro větší, jako jsou školáci, už bych volila objem větší. Láhev je dobře těsnící a nemusíte se bát, že by se v batohu vylila. Box mě překvapil otevíráním víčka, které lze úplně sundat a není na pantech. Další bonus je mistička na oddělení potravin a malá vidlička. Set je vyroben z pevného plastu a uvidíme časem, zda vydrží zátěžový test našeho předškoláka.

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25